Trakų rajono gyventojų, svečių ir visų kurie neabejingi aplinkosaugai, dėmesiui

Informuojame, kad vykdant „Trakų ir Lydos rajonų bendradarbiavimo skirto efektyviam gamtos išteklių ir aplinkos apsaugos valdymui“ projektą Nr. ENI-LLB-1-045, bendrovės internetiniame puslapyje sukurta galimybė bet kuriuo laiku palikti informaciją apie pastebėtą gamtos taršą ar kitus nederamus veiksmus jūsų manymu susijusius su aplinkos apsaugos pažeidimais.

Atidarę nuorodą: https://ivykiai.trakuvandenys.lt/ Jūs jau dabar galite išsiusti pranešimą apie pastebėtus įvykius, nurodyti įvykio vietas žemėlapyje bei pridėti tai patvirtinančias nuotraukas. Programos žemėlapis aktyvus tik Trakų raj. savivaldybės ribose.
Jūsų pranešime nurodyta vieta nedelsiant atsiras programos žemėlapyje (statusas – NAUJAS), ir įvykis bus matomas programėlės lange – „Visi pranešimai“. Mūsų bendrovės darbuotojas išanalizavęs  gautos žinutės turinį suteiks jai atitinkamą statusą bei imsis reikalingų veiksmų.  Pranešimui tapus viešam, juo galės pasinaudoti atitinkamos institucijos.
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad ši programa sukurta siekiant gerinti aplinkosaugą, paskelbtais pranešimais galės naudotis įstaigos ir organizacijos savo kompetencijos ribose, tikimės, kad informacijai apie įvykius susijusius su aplinkosauga neliks abejingi piliečiai bei bendruomenės.

PASTABA. Ši programa nepakeis UAB „Trakų vandenys“ avarinės tarnybos funkcijų. Įvykus vandentiekio ar nuotekų sistemų avarijai, kaip ir anksčiau, būtina nedelsiant kreiptis į avarinę tarnyba tel. 8 528 41033.

 

 

 

 

I virsu ^